Вівторок, 11 Червня

Війна внесла свої корективи в життя клубу — за ці два роки INSPIRA зріс на третину

Війна зблизила резидентів. Так сталося, що наші члени бізнес-клубу майже всі в Україні. І перші місяці ми кожен день збиралися разом на обід. Звичайно, мова йде про тих, хто перебував у Дніпрі.

Дехто й тепер каже: «В ті дні клуб урятував мені життя» — ми разом ділилися новинами та досвідом, радилися, працювали й допомагали. Так, війна внесла свої корективи в життя клубу. Тільки у 2024-му починаємо знов планувати розвиток. Але за ці два роки ми збільшилися на третину, побільшало заходів у чотири, якщо не в п’ять разів, а складність їх зросла ще більше… Ми почали системно опікуватися благодійною допомогою та проведенням соціальних проєктів для громади.

Валентин Чанглі — виконавчий директор бізнес-клубу INSPIRA
Валентин Чанглі — виконавчий директор бізнес-клубу INSPIRA

«Війна внесла свої корективи в життя клубу — за ці два роки INSPIRA зріс на третину»

Валентин Чанглі — виконавчий директорбізнес-клубу INSPIRA

Клуб INSPIRA — не типовий бізнесклуб. Це клуб великого бізнесу. І навряд чи можна його назвати інструментом. За останні два роки запити членів клубу змістилися в соціальний бік. Значно більше уваги приділяється проєктам підтримки, адаптації, захисту, допомоги. Ну, і звичайно, розвитку. 

ІНВЕСТИЦІЇ В ЕКОНОМІКУ

Сьогодні взагалі не найкращі умови для інвестицій в Україну. Резонансні нападки на бізнесменів з боку правоохоронних органів не додають гарного іміджу державі. Тим більш значущими мають бути кроки влади й імена тих, хто інвестує у свободу та незалежність нашої Держави. Саме це створить майбутні умови зростання.

Наразі ніщо не стримує українців до об’єднання в бізнес-спільноти. Навіть більше — сьогодні є ціла низка різних клубів, які обєднують бізнесменів на ситуативних або постійних підставах. Питання лише в тому, чого очікує бізнесмен від вступу в клуб. Яка мета і які цілі. Сьогодні бізнесклуби точно не мають тільки політичний підтекст. Але клуби розвиваються, і бізнесове суспільство розвивається. А участь у клубах часто допомагає розвиватися і бізнесмену, і його бізнесу.

Для нових гравців в ніші ділових спільнот і бізнес-клубів України є вільні місця. Серед них: бізнес-клуби як соціальні моделі, клуби за спрямованістю, клуби за хобі. Із часом можлива поява клубів лобістів. Насправді все це вже було, є, буде в тому чи іншому вигляді. І партії були, і обєднання захисту прав, і великі товариства. І в Одесі, і в Дніпрі є історичні будівлі, появі яких завдячуємо саме клубам. Тож, сподіваюся, ми на новому витку еволюції бізнес-клубів.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

INSPIRA вже другий рік допомагає закривати небо Дніпровщини разом із ППО. Також ми фінансуємо проєкти з придбання турнікетів і дронів.

Цього року плануємо запустити проєкт із реабілітації дітей загиблих військових.

Ми самостійно наповнюємо фонд, не проводячи загальних зборів. Відповідно, і напрями в нас окреслено жорстко. Так минулого року ми зібрали загальної допомоги на 27 млн грн. Цього року вже понад 12 млн зібрали на наші проєкти, але пишаємося ми не цим, а нашими героями — хлопцями, які боронять Україну!