Вівторок, 11 Червня

Релокація підприємств і розвиток міжнародних зв’язків стали необхідними кроками для збереження стабільності й розвитку компаній

Війна — це період посиленого навантаження для підприємців. І на жодних бізнес-курсах не вчать, як діяти в таких ситуаціях. Клуб допомагає підприємцям об’єднуватися, легше адаптуватися до нових умов, створювати нові партнерства, відкривати та масштабувати свої компанії. «Релокація підприємств і розвиток міжнародних звязків стали необхідними кроками для збереження стабільності й розвитку компаній наших резидентів» зазначає Артем Майдан  Президент клубу підприємців PRIZMA Club.

Артем Майдан — Президент клубу підприємців PRIZMA Club
Артем Майдан — Президент клубу підприємців PRIZMA Club.

У сучасному бізнесі України активне членство в бізнес-клубах стає стратегічним кроком для підприємців і сприяє розширенню бізнес-можливостей. Саме вступ до таких клубів дозволяє налагоджувати партнерські відносини, обмінюватися досвідом із професіоналами свого сегмента й отримувати доступ до різноманітних ресурсів.

Отже, ми не лише адаптуємося до нових умов, але й активно працюємо над розширенням можливостей і збереженням конкурентоспроможності українського підприємництва.

АДАПТАЦІЯ ДО ЗМІН

У контексті третього року війни, запити членів бізнес-клубу зазнали значних змін. Якщо раніше основний акцент було зроблено на стабільності й розвитку в межах України, то тепер основна увага спрямовується на адаптацію до змін, що відбуваються в умовах конфлікту.
Нині, до речі, багато бізнесів знову відбудували системні процеси, налагодили роботу й тепер фокусуються на операційній ефективності.

Однією з ключових змін є збільшення активності волонтерської діяльності серед членів клубу. Вони все частіше долучаються до благодійних проєктів, спрямованих на підтримку військових, постраждалих від війни та їхніх родин.

Також резиденти бізнес-клубу активно розширюють свої горизонти за межі країни, встановлюючи нові бізнес-контакти та шукаючи потенційних партнерів за кордоном. З метою обміну досвідом і здобуття нових ідей, учасники здійснюють візити до США та Британії, де вони беруть участь у бізнес-турах і взаємодіють з міжнародними колегами.

ЗБЕРЕЖЕННЯ СТАБІЛЬНОСТІ

Релокація підприємств і розвиток міжнародних звязків стали необхідними кроками для збереження стабільності та розвитку компаній наших резидентів. Чимало підприємств із нашого клубу вирішили розширити свою географію діяльності, відкривши філії та представництва за кордоном.

У нашому бізнес-клубі ми завжди ставили перед собою високі стандарти щодо етики та прозорості вступу до клубу. Ми пишаємося тим, що наші члени  це перевірені підприємці, які дотримуються високих стандартів ділової етики та принципів підприємництва Україна продовжує боротися за своє місце в Європі, маючи досягнення в різних сферах і навіть задаючи тренди. Нечесні люди бувають. І дуже добре, що ці випадки виявляють і дають їм публічного розголосу, а не замовчують. Це важливо, щоб іншим не хотілося це повторити.

ПСИХОЛОГІЧНІ УСТАНОВКИ

На нашу думку, деяких підприємців від об’єднання в бізнес-спільноти спиняє установка «Не на часі». Здається, що треба спочатку подолати кризу, а потім іти в клуб. Але насправді треба йти в клуб задля подолання кризи. Наприклад, ми часто влаштовуємо мастермайнди, де кожен учасник може знайти розв’язання власної бізнес-проблеми. До того ж у рамках клубу ми підтримуємо підприємців у їхніх волонтерських активностях.

Нове покоління підприємців і розвиток нових галузей мотивують бізнес-клуби розвиватися і бути в тренді. Хто зможе — продовжить роботу, а досвід буде їхньою додатковою перевагою. Хто не зможе — з бізнесу піде, зявлятимуться нові клуби по інтересах. І це не стосується якихось конкретних галузей: до вас як клубу приходитимуть різні клієнти — і ви маєте дати їм експертність і підтримку.

В соціальному плані ми підтримуємо українських військових, закриваємо збори в рамках нашої спільноти, маємо подяки від військових частин. Якщо чесно, ми не вважаємо наше волонтерство якоюсь особливою заслугою. Адже зараз кожен українець робить максимум для нашої перемоги. А ми  українці!