Вівторок, 11 Червня

В ЖИТТІ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ НАСТАЄ МОМЕНТ УСВІДОМЛЕННЯ НЕОБХІДНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ У СЕБЕ, ЯК ЗАПОРУКИ УСПІШНОСТІ ТА ЗМІН НА КРАЩЕ СЕБЕ, СВІТУ Й ВЛАСНОГО СВІТОГЛЯДУ

Найкраща інвестиція, яку ви можете зробити, — це інвестиція в себе, одного разу зазначив один з найбільших інвесторів світу Уорен Баффет. І з ним важко не погодитися, адже інвестування в розвиток свідомості й світогляду може виявитися однією з найцінніших інвестицій у житті людини акцентує Ольга Матвєєва — генеральний директор “Країни EDEM”, бізнес-консультант, засновник компаній у сфері консалтингу ресторанно-готельного бізнесу, кандидат політичних наук.

Свідомість відображає осмислення себе, оточення та власних дій, тоді як світогляд — це загальна система переконань і цінностей, що визначає, як людина сприймає світ і своє місце в ньому.

Ольга Матвєєва

Інвестування у свідомість — це постійний процес, що охоплює всі сфери розвитку та самопізнання. Читання, навчання, медитація, практика ментальної гігієни — серед способів, які сприяють збагаченню нашої свідомості: що глибше людина знає про себе та світ, то свідомішими стають її рішення й дії.

Фундаментом інвестування у світогляд є відкритість до інших ідей, культур і суспільних переконань. Серед елементів цього інвестування можуть бути подорожі, вивчення інших мов і культур, а також спілкування з людьми, які мають світогляд, що відрізняється від вашого. Розширення світогляду дає людині змогу краще розуміти глобальні проблеми та ухвалювати обґрунтованіші рішення.

EDEM RESORT MEDICAL & SPA
КРАЇНА EDEM

Окрім того, інвестування у світогляд також охоплює аналіз власних переконань і цінностей. Це означає готовність приймати нові ідеї та виклики, переглядати старі переконання і відмовлятися від упереджень. Людина, яка систематично переглядає свої упередження та переконання, формує більш гнучкий і перспективний світогляд.

Систематичне інвестування у світогляд і свідомість наділяє людину безліччю переваг, адже розвинена свідомість сприяє злагоді й ухваленню якісніших рішень, знижує загальні ризики. Результатом інвестицій у свідомість і саморозвиток є поліпшення якості життя, розширення можливостей середовища, в якому живе людина.

EDEM RESORT MEDICAL & SPA

Також серед беззаперечних переваг інвестицій у світогляд є здатність ефективніше розв’язувати проблеми, знаходити більш ефективні та інноваційні рішення.

Іншим плюсом інвестування у світогляд є розширення можливостей, адже людина, яка має глибокий і широкий світогляд, може вбачати більше перспектив у своїх житті й роботі, що робить людину більш конкурентоспроможною та відкритою до нових можливостей.

Проте інвестування у світогляд вимагає від людини великих зусиль і відкритості. Це призводить до змін у ставленні до різних аспектів життя, що може бути важким для багатьох людей, оскільки зміна поведінки та переконань часто спричинює стрес і незручності.

Інвестування у світогляд і свідомість може стати надзвичайно корисним завданням, над яким варто працювати протягом усього життя. Це може сприяти збагаченню життя, зробити його більш адаптивним до змін, а також допомогти поліпшити взаємовідносини й ухвалювати правильні рішення.