Вівторок, 25 Червня

В КМДА урочисто пройшов КИЇВСЬКИЙ БАЛ

31 травня відбувся «КИЇВСЬКИЙ БАЛ», який проходив у колонній залі КМДА. Це була одна з найкрасивіших та найочікуваніших подій цієї весни. Усі головні партнери та учасники заходу отримали подяки та грамоти від Віталія Володимировича Кличка, а також цінні відзнаки (іменні дипломи, пам’ятні кубки та статуетки) та подарунки від організаторів заходу.

До урочистої події доєдналися діти із ліцею № 23 «Кадетський корпус» імені Володимира Великого, фінансово-правового коледжу. На заході були присутні родини та діти загиблих батьків.

Відкривали захід народна артистка України, прима-балерина Національної опери України Христині Шишпор та відомий композитор, піаніст-віртуоз Євген Хмара!

Ведучі: Андрій Джеджула та Ірина Келлер!

Головні організатори:  Коршунова Анна – президентка ГО «Біла Птаха», меценат Селих Ольга.

Генеральний партнер: Піреус банк.

Супровід: Київський академічний муніципальний духовий оркестр (головний диригент Микола Лисенко) та квартет саксофоністів Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського (виступ квартету організовано  за підтримки благодійного фонду “Український мистецький ренесанс”).

Організатори вдячні мережі танцювальних центрів Артура Мюррея за бездоганну підготовку до вальсування та участь у «Київському балу» як головного балетмейстера, а також Лілії Олійник та Ксенії Олійник, як співорганізаторам заходу, за підтримку та допомогу у підготовці такого яскравого та незабутнього заходу!

Також організатори висловлюють подяку компанії «Житомирські ласощі» за найсмачніші подарунки для учасників, меценатам Кашубі Ірині, Лео Марині та Бушковському Денису за неоціненний внесок у проведення урочистості, Purity fashion studio за створення образів, європейському модному бренду Slanovskiy за прикраси та неймовірно красивий модний показ мод весільних суконь, гімнастично-хореографічному колективу «Free kids» за артистичний чудовий виступ, 33 каналу та журналу Nova kids за медійну підтримку, компанії “Еконія” та WINE EGOIST – WSG за напої, художниці Анні Кашуці за прикраси, подарунки та картини для балу!

До зустрічі на заході «Київський бал» у наступному році!