Вівторок, 11 Червня

УКРАЇНСЬКІ РЕСТОРАТОРИ ВКОТРЕ ДОВОДЯТЬ СВОЇ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ПОТЕНЦІАЛ І ЗДАТНІСТЬ ВИТРИМАТИ НЕСПОДІВАНІ ВАЖКІ УМОВИ

У Києві в довоєнний період працювало майже 3,3 тис. закладів ресторанного бізнесу, які забезпечували близько 1,7 млрд грн бюджетних надходжень, проте війна внесла свої корективи. Керівниця мережі ресторанів японської та європейської кухонь «Євразія» Оксана Тихоненко — про досвід відбудови зруйнованих ресторанів, відновлення галузі, волонтерську діяльність і працю на перемогу разом з Україною!

Оксана Тихоненко - керівниця мережі ресторанів японської та європейської кухонь «Євразія»
Оксана Тихоненко – керівниця мережі ресторанів японської та європейської кухонь «Євразія»

Через повномасштабне вторгнення минулого року багато ресторанів зазнали руйнувань, серед них є й заклади вашої мережі — розкажіть про персональний досвід відродження ресторанів.

Бізнес має зараз працювати й підтримувати економіку країни — за цей період наша мережа перерахувала до бюджету вже 70 мільйонів гривень податків. З початку повномасштабного вторгнення наша команда остаточно й чітко сформувала цілі: максимальна підтримка економіки, працевлаштування громадян і своєчасна виплата зарплат, допомога ЗСУ, допомога на відновлення країни та зруйнованого житла громадян. Важливо зберегти все те, що маємо, і допомогти країні, наближаючи нашу перемогу, а про доходи будемо говорити вже після перемоги.

Важко, але якщо в тебе команда на одній хвилі з тобою — все реально. На жаль, торік 20 березня ракета влучила в ТЦ «Ретровілль», де розташовано наш заклад. Це був абсолютно новий і великий ресторан нашої мережі. Ракета потрапила саме з боку розташування ресторану «Євразія» і спорт-клубу «Спорт Лайф». Усе було зруйновано, а що вціліло, потім затоплено водою під час гасіння пожежі й після — опадами.

Врятувати не вдалося майже нічого. Довгий час ми не знали, чи будемо там відновлюватися і що буде далі. Але зваживши всі «за» та «проти», ми почали відновлення і відтворили заклад майже таким, яким він був до влучення ракети. «Євразія» в «Ретровіллі» стала символом незламності та стійкості не тільки для нас, а й для наших гостей.

Двері оновленого закладу відкрили 1 серпня 2023 року. Проте зараз нам доводиться судитися з податковою, що виставила нам претензії щодо сплати податків і подання звітності за період, у якому відбулося руйнування, попри наявність визначеного періоду для виправлення цих порушень — він датується строком після закінчення війни.

Невже це незрозуміло? Їм недостатньо всім відомого факту, що заклад повністю зруйновано й усе знищено, і навіть щось подати було нереальним. І це на фоні бездоганної репутації мережі, яка в повному обсязі сплачує податки до бюджету й стільки коштів перераховує на ЗСУ. На жаль, це не просто образливо, а, на мою думку, вже неприпустимо в такий складний час. Але ми налаштовані змагатися й перемогти, як і наша країна!

За п’ять місяців 2023 року в столиці відкрилося 172 заклади ресторанного господарства. Чи свідчить ця статистика про певне відродження галузі? Які ваші плани з розвитку мережі?

Так, галузь потрохи відновлюється, залишаються найстійкіші та «правильніші» заклади, що, так само як і ми, працюють задля перемоги, як би складно це не було. Велика шана й повага до цих людей. Багато бізнесів релокували, і до Києва зокрема. Наша мережа завжди з повагою ставиться до конкуренції, бо це робить тебе сильнішим і стійкішим при правильному веденні бізнесу. Головне, щоб це була здорова конкуренція.

Зараз ми вже почали будівництво нашого ресторану в ТЦ «Республіка». Нарешті ми це зробили, хоча в плані було зайти на ремонт у ТЦ в березні 2022 року, а події трохи перенесли наше становлення в «Республіці». Велика дяка орендодавцям, які максимально допомагають і не викручують руки. Ми зараз не маємо ніякого права підіймати ціни пропорційно зростанню вартості товару та послуг. Дохід населення трохи інший від довоєнного, і гість не має витрачати останні кошти на їжу.

Чи маєте план з експансії на закордонні ринки?

Закордонні ринки для нас зараз не є привабливими. Хоча оцінюючи реально кількість українців, які виїхали, рятуючись від війни, і вони працездатного віку, є сенс будувати заклади в інших країнах, бо ти можеш забезпечити бізнес українськими працівниками. І гість буде з України також. Але насамперед усе ж таки розширюватимемо український ринок. Не так швидко, як хотілося б, але вже потрібно виходити за межі Києва. В планах це є.

Національна ресторанна асоціація України (НРАУ) звернулася до Ради оборони міста Києва та мера столиці з проханням продовжити час роботи закладів громадського харчування за прикладом Львова, Дніпра, Одеси, де після подовження виторг зріс на 16 %. Наскільки додаткова година роботи є важливою для ресторанного бізнесу?

Додаткова година дуже важлива, бо в тих умовах, у яких ми опинилися, це комендантська година, інший спосіб життя і буття, людям хочеться побути поза оселею і провести максимально час із рідними та близькими, друзями. А це — ресторани. Хочеться взяти смачної їжі, випити келих вина й поїхати додому відпочити, бо ночі бувають різними, а життя триває, і емоції іноді творять дива з нашими людськими організмами. А зараз ми маємо просити гостей покинути заклад до 22:00, бо будуть неприємності. Деякі зараз працюють допізна, і, прийшовши в заклад о 21-й годині, ти вже не можеш розслабитися, бо менш як за годину тебе попросять вийти. Велика дяка НРАУ, чиїм членом є і «Євразія», за цю ініціативу й таку неоціненну підтримку ресторанного бізнесу в цей непростий час.

Середній чек у закладах харчування України у 2022 році зріс на 20–50%. Якою є динаміка змін у мережі ресторанів «Євразія» в порівнянні з минулим роком?

Це лише зростання внаслідок підняття цін у порівнянні з довоєнними, бо ми повністю залежні від імпорту, а курс долара інший, і заклади не можуть працювати в мінус. Хоч 1 % рентабельності має бути. Кількість гостей скоротилася, замовлення стали скромнішими, але це тимчасово, і я впевнена в розвитку нашої галузі після перемоги. Нині ми також спостерігаємо зміну категорії гостей. Наші заклади орієнтовані на студентів, мамусь із дітками, військових, бізнесменів і зірок, які чудово проводять час на одній території, смачно харчуючись.

З перших днів повномасштабного вторгнення мережа ресторанів «Євразія» долучилася до національного спротиву та зокрема зібрала на потреби ЗСУ понад 3 млн грн. Розкажіть про вашу волонтерську діяльність.

Зараз це вже понад 5 млн, не враховуючи адресні допомоги військовим. Ми придбали також автомобілі для наших захисників — і це поза цією сумою. До того ж ми беремо участь у відбудові зруйнованого майна українців разом із БО «Добробат». Великий уклін цим людям. Готуємо й обіди для «Життєлюбу»: постійно й кілька разів на тиждень. Ми проводимо майстер-класи для діток військових і тих, хто втратив батьків. Долучаємось до всіх ініціатив, які можемо підтримати задля блага. Коли сталася катастрофа в Каховці, ми одразу відправили велику кількість води та речей. Довгий час ми опікувалися СМТ Горенка, де люди дуже постраждали після окупації. І це лише частина, всього й не опишеш. На сьогодні кожен бізнес, що поважає сам себе, має це робити й не бути осторонь.

Ресторанна галузь продемонструвала рідкісну стійкість в умовах війни, проте волонтерська діяльність і від’їзд потенційних гостей з України в парі зі зниженням купівельної спроможності не сприяють збереженню колишніх доходів. Як ви вважаєте, скільки часу знадобиться на післявоєнне відновлення ресторанної галузі?

Так, доходи суттєво скоротилися, але зростання доході не має бути наразі основною ціллю. Зараз гарний керівник — це передусім людяний керівник, і коли ти бачиш свою участь у збереженні країни, підтримці бюджету й, не побоюся: збереженні життів і здоров’я людей, ти маєш сенс працювати далі та не зламатися.

Ми маємо зараз забезпечити людей роботою, хоча на жаль, дуже багато працівників виїхало з країни, а ті, хто залишилися без роботи, не спішать працювати. Дуже дивна тенденція на сьогодні. Зараз усі максимально мають думати про перемогу, а не про збагачення, хоча реалії бачимо інші, на жаль.

Ресторанний бізнес, на мою думку, відродиться дуже швидко. Це й історія, де ми бачимо швидке післявоєнне відродження — а історія циклічна, — і в нас все є для того, щоб швидко відновити країну. Але тут потрібна неабияка робота держави в плані боротьби з корупцією та навіть такою ситуацією, яка сталася з нашим зруйнованим закладом.

Ресторанний бізнес, на мою думку, відродиться дуже швидко.

Не так багато зруйновано в Києві закладів, Слава Богу, а для контролювальних органів це не факт. Поки ми загрузли в цьому болоті — відновлення буде важким, але теж можливим. Ми стаємо витривалішими й міцнішими. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *